KONST / Litografier / Serigrafi 12931002
nr 1293 1002
Håkan Nyberg
(1938-2013), Sverige
"Dansen, Wallenberg/Elander". Signerad, daterad -68, Serigrafi, bladets mått: 75x52 cm
Håkan Nyberg, svensk konstnär född 1938, död 2013.
måndag 25 november 2019
kl 18:04:16
25 nov
Specialauktion Håkan Nyberg
Läs mer om Specialauktion Håkan Nyberg